Loading
Your hassle-free Japan shopping proxy .
suusuu
ヾ(*´ー`)ノ
Última visita 1 ano atrás • Registado 7 anos atrás9,771 hits (10,654)

Figuras97

Produtos147

Media126

Comentários5

Allo! Dzisiaj stała się rzecz tak niesłychana, że aż muszę się tym podzielić. A ponieważ nie mam z kim, to wypadło na komentarz do Ciebie, któego i tak nie przeczytasz bo przestałaś się w to bawić (szkoda). Od kiedy kaczor stanął u władzy, żadna paczka nie ominęła mi cła. Teraz pierwszy raz wziąłem combined shipping, bo skoro i tak nic się nie prześlizgnie to warto spróbować choć na wysyłce zaoszczędzić. I co się stało? Paczka przeszła bez cła. Nie ogarniam tego systemu ┐('~')┌
1 ano atrás
Hi again. Ja wiem, że mamy ciche dni i generalnie mnie nie lubisz, ale może Cię info zainteresuje. Odkądk skasowali Registered SAL dla Polski, używam Air Small Packet i jeszcze nic... oooo, dobra, pomyłka, to już wiem czemu te dwie figurki poniżej szły tylko 3 dni. Bo szły ASP, a nie SAL. Chciałem napisać, że jeszcze nic mi w cle nie zatrzymali tym sposobem, ale jak widać poniżej Yoshino wzięli na zakładnika... No ale nie zmienia to faktu, że jest to wyjątek. Żadna inna paczka, w tym bodaj 3 >9k, nie została zatrzymana, więc to już coś. Do tego idzie szybciej jak SALem. Jest tylko trochę droższy shipping. Średnio 500-800JPY.
No to tyle, już znikam (btw. przeszedłem Mass Effecta i właśnie pogrywam (zamiast robić inną, bardzo ważną rzecz =.=") w dwójkę).
6 anos atrás
Z cyklu opowieści o urzędzie celnym, które nikogo nie interesują:
26.01: Saber Lily - 10860¥ z przesyłką - no problem (szła 3 dni salem, nice).
27.01: Yoshino - 8060¥ z przesyłką - płać!!! (szła 3 dni salem, double nice).
┐('~')┌
6 anos atrás
Nvm
6 anos atrás
Your hassle-free Japan shopping proxy .

Sobre

Nível
Local

Imagens5

Favoritos7

Amigos8

Clubes2